18     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     : Wstępniak


Wacław " DRIZIT " BeckCyber-renderowane słoneczko znów świeci!


  Nabraliście się! Taaa, nie mówcie że nie...widziałem :]. Po ostatnim numerze dostałem wiele głosów zaniepokojenia i złości na zaistniałą sytuację. Ale na szczęście proces z Pro[cenzura] był tylko żartem prima-aprilisowym. Tak samo rozłam w redakcji oraz zmiana nazwy na USS-NG. Zresztą mamy bardzo inteligentnych czytelników więc pewnie sami po pierwszym szoku doszliście do wniosku że to nie prawda. I całe szczęście.   W tym miesiącu nie mam dla Was żadnych gorących informacji. Życie w redakcji płynie spokojnie, zin kula się do przodu :]. Nastały jednak w redakcji pewne zmiany kadrowe. Nasze grono opuścił Blendon, który pisał do nas od powstania numeru. Zniknął bez wieści, ale mimo takiego zakończenia dziękuję mu bardzo za jego każdy tekst. W tym numerze na mały urlop przechodzi także LooZ^ dotychczas główny DeTePowiec SS-NG, lecz nie martwcie się, jak tylko trochę dojdzie do siebie to wróci aby znów tworzyć zina. Do tego czasu za skład zina odpowiedzialny będzie Remx. Do życia redakcyjnego powrócił gen. TopGun który już zabrał się ostro za tworzenie swojego dział SKRZYDLATE STRONY, witamy serdecznie i mamy nadzieję że powrócił do nas na dobre :]. Wypada mi także przypomnieć że w redakcji oprócz redaktorów którzy tworzą zina od kołyski znajdują się także nowsze twarze, są to: Keiran & Pshemozz (Star Wars). Pisze o nich bo może ktoś nie zauważył pojawienia się w zinie ich nowego dział, odłamu STAR ZONE - STAR TREKA w którym w tym miesiącu 2 teksty ale o tym za chwile. Niedługo dołączą do redakcji zupełnie nowi ludzie, pełni pasji tworzenia tej najbardziej czerwonej gazety na świecie, mamy już kilku chętnych!!!
Jak pewnie zauważyliście już za miesiąc będziemy obchodzili mały jubileusz, 10 numer SS-NG. Może i 10 numerów to nie za wiele bo przecież gazety obchodzą wydanie 50, czy 100 numeru ale dla nas wydanie każdego numeru to taka mała walka. Walka o to żeby był jak najlepszy, żeby zaspokoił Wasze oczekiwania, żeby wprowadzić coś nowego. Tak więc jeżeli (jeżeli? No jasne że wydamy!!!) wydamy 10 numer będzie to dla nas coś wielkiego :] Dlatego możecie składać propozycje czy chcielibyście znaleźć w nim coś wyjątkowego, lub po prostu na propozycję jakiejś wyjątkowej okładki. Liczymy na Was, jak zresztą zawsze.

  W tym numerze wyjątkowo dużo miejsca poświęciliśmy na artykuły około growe. Tak więc znajdziecie aż 4 ogromne strony działu STATR ZONE w którym 2 teksty Lady - Star Trek Nemesis streszczenie oraz Voyager sezon 7 a także, ze świata STAR WARS, Żywoty Świętych cz.2 i recka SW: Epizod II. W SKRZYDLATYCH STRONACH TopGun zda nam relację z kolejnych lotów na serwerze WB a w SKUPIE ZŁOMU MMX przedstawi Wam artykuł pt. : Kto zbudował pierwszy komputer? Dla wędrowców w KARCZMIE czeka artykuł o "Filozofii" RPG autorstwa Grega Gregoriousa. W KRÓTKIEJ PRZERWIE W ZABIJANIU czekają 3 opowiadania i 2 felietony, ale o tym już dokładniej napisał Martin w wstępie do tego działu. No i last but not least recki i zapki. W tym numerze mamy dla Was zapkę kontynuacji polskiej dosyć kontrowersyjnej gry REZERWOWE PSY 2, dodatku do NWN: SHADOWS OF UNDRENTIDE a także WHITE FEAR, GOLDEN LAND oraz kolejnej polskiej gry - Chrome a także reckę POSTAL PLUS i SHADOWBANE. Jeżeli chodzi o recki starych ale jarych gier, to przygotowaliśmy dla Was artykuł o UFO ENEMY UNKNOW i TERROR FROM THE DEEP (nie wiem jak Was ale mnie ta gra rozwala na łopatki, do dziś pamiętam jak po raz pierwszy użyłem Blaster Luncher, pomińmy jednak milczeniem jak to się skończyło :]) a także JACK ORLANDO i LITTLE BIG ADVENTURE 1. Zaszkliły już Wam się oczka a na widok tych tytułów? No pewnie że tak...
UWAGA! Poszukujemy DeTePowca!!! Jeżeli jest ktoś chętny na objęcie tego stanowiska to proszę o kontakt. Wymagania minimalne: znajomość HTML'a, czas i ochota.
No to by było na tyle! Spotykamy się ze miesiąc, wtedy też planujemy wcielić w życie nowy dział który bardzo lubiliście w SS'ie i na którego na pewno bardzo czekacie :>

P.S. Dnia 2 maja 1985 roku o godzinie 20:30 sekund 28,44434 na świat przyszedł pierwszy DeTePowiec SS-NG! Jak już pewnie sobie sprytnie wyrachowaliście obchodzi On 18 urodziny. Ale to nie koniec atrakcji ponieważ 1 maja 1984 roku narodził się Emill!!! W imieniu całego składu redakcyjnego życzymy im wielu godzin spędzonych w wirtualnym świecie, stalowej klawiatury, monitora z tytanu, życia upływającego w rytmie reggae i techno, milionów wielbicielek (!!!) ich talentów (zarówno w dziedzinie DTP jak i poezji - LooZ, jak i w pisaniu naprawdę wciągających tekstów oraz zarządzaniu zinem - Emill) i 100 lat spędzonych w zdrowiu ze swoją ukochaną redakcją!!! Życzymy im także abyśmy wspólnie uczestniczyli w akcie tworzenia 100-go numer.


18     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     : Wstępniak