24     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     : Wstępniak - STAR WARS

Witamy Was ponownie w drugim już odcinku działu SW (jak ten czas szybko leci). Skoro nie jesteśmy na Kessel, to znaczy, że albo poprzednie wydanie Wam się spodobało albo, co gorsza, nikt go nie przeczytał. Tak czy siak zabieramy się znowu za radosną twórczość, ufając Mocy, że nakłoni większą liczbę czytelników do zapoznania się z treścią moich i Keirana wymysłów.
Zgodnie z obietnicą daną w poprzednim numerze, zajmę się teraz najświeższym ze wszystkich pięciu do tej pory powstałych epizodów. Miałem przyjemność obejrzeć go tylko 3 razy, ale myślę, że już małe co nieco mogę na jego temat napisać. Tym bardziej, że jak zwykle opinie bywają skrajnie różne, jednak w tym przypadku większość opinii jest już pozytywnych, co znakomicie ułatwi mi pracę :)
Tymczasem Mistrz Keiran postanowił zająć się Anakinem, ale nie tym, którego znamy z ekranu, tylko Anakinem Solo, trzecim dzieckiem Leii Organy i Hana Solo. Postać mniej znana ale na tyle ciekawa, że warto się nią zająć. Pozatym celem Keirana jest przybliżenie czytelnikom właśnie postaci mniej znanych, które najczęściej nie wystąpiły nigdy w żadnym z filmów (postacie znane wszyscy znają więc po co o nich pisać:))
Zapraszam więc do miłej lektury, przedtem zalecamy jednak wypić filiżankę solidnej, mocnej kawy, coby przypadkiem nie usnąć w trakcie czytania poniższych wypocin.

Niech Moc będzie z Wami i nie pozwoli Wam zasnąć!


24     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     : Wstępniak - STAR WARS